Сабатинівський ліцей імені Леоніда Тарасовича Гавриша Благовіщенської міської ради

Методичні об'єднання вчителів Сабатинівського ліцею

Структура  методичної  роботи  Сабатинівського закладу загальної середньої освіти

І-ІІІ  ступенів імені Леоніда Тарасовича Гавриша

2019/2020 навчальний рік

МЕТОДИЧНА  ПРОБЛЕМА  ЗАКЛАДУ

«Активізація  пізнавальної  діяльності  учнів в умовах впровадження нових державних стандартів освіти»

МЕТОДИЧНА  РАДА  ЗАКЛАДУ:

Складається  з представників  дирекції  і  найкваліфікованіших  педагогів  закладу.

Члени методичної ради: Юзюк В.О,Чекановський Р.В,Шляховська В.Д,Грабчак Д.М, Кшапко А.М,Бондаренко Т.М.

Основні  завдання.Координація  роботи  дирекції,методичних  об’єднань,атестаційної  комісії.Підготовка  педагогічних  рад.Проведення  предметних  тижнів  та  олімпіад.Планування  роботи  батьківського  лекторію.Планування  і  проведення  методичних  читань,семінарів,круглих  столів.

МЕТОДИЧНІ  ОБ’ЄДНАННЯ  ЗАКЛАДУ:

Класних  керівників-проблема:Формування  освіченої,творчої  особистості,здатної  до  самореалізації,самовдосконалення,самовизначення.

Голова  МО- Віліулаєва С.В.

Вчителів  початкових  класів-проблема:Активізація  навчально-пізнавальної  діяльності  молодших  школярів.

Голова  МО-Кшапко  А.М.

Вчителів  гуманітарного  циклу  предметів-проблема:Удосконалення  уроку  завдяки  впровадженню

особистісно-зорієнтованої  системи  навчання  учнів.

Голова  МО-Шляховська  В.Д.

Вчителів  природничого  циклу  предметів-проблема:

Активізація  пізнавальної і творчої діяльності  учнів в умовах впровадження нових державних стандартів освіти.

Голова  МО-Бондаренко  Т.М.

Заступник  директора    з  НВР                         Чекановський  Р.В.